Notify Message
Forums
#13122555 Mar 11, 2017 at 08:25 PM
Parmada
1. Kişisel Bilgileriniz: Baran, 32, Ankara Bilgisayar Müh.

2. Main karakterinizin armory linkini ekleyiniz. Raidde aktif kullanabileceğiniz alt charlarınız varsa class spec ve armory linklerini de paylaşınız. : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Pu%C3%B1ch/simple

3. Geçmiş raid tecrübelerinizden bahsediniz. (Yaptığınız progresler, raid seviyesi vb her türlü detay):Ggeçtiğimiz expansion all capsde oynadım brf sonrası oyunu bıraktım. Daha önceki expansion ve guildlerim genelde hardcore guildlerdi.

4. Önceki guildinizden neden ayrıldınız (ayrılıyorsunuz)? : Mevcut guildim casual olarak takılmakta ve dağılma sürecinde.

5. Güncel combat loglarınıza ait link ekleyiniz. : https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/18525027/latest/

6. Oyun içi kullanıcı arayüzünün CD, trinket vb. açıkken alınmış bir screenshot’ını ekleyiniz.: http://imgur.com/a/3tOsS

7. Bilgisayar donanımınız(işlemci, ekran kartı, ram) ve bağlantı durumunuzdan bahsediniz.
(Raid esnasında ms, fps değeriniz ortalama kaç oluyor?) Sık sık kopma vb. problemler yaşıyor musunuz?: iyi bir pcm ve fena olmayan bir bağlantım var genelde hiç sorun yaşamıyorum.

8. Raid esnasında sesli iletişimi(discord kullanıyoruz) aktif kullanabiliyor musunuz? Raid esnasında konuşmanıza engel bir durum var mı?: Hayır yok.

9. Combat gereği yedek beklemeniz istenirse ne düşünürsünüz?:Öz eleştiri yaparım ama açıkca konuşmak gerekirsede her insan gibide çok fazla beklemem.

10. Raid yapamayacağınız gün veya saatleri yazınız.: Özel olarak bir gün yok genel olarak activitym yüksek raid katılımlarım %95 civarı.

11. Herhangi bir nedenden dolayı yakın bir tarihte oyunu bırakma/ara verme olasılığınız var mı? (evlilik, iş,okul,askerlik vb.): Hayır yok.

12. Disconnectus'tan tanıdığınız sizin hakkınızda fikir alabileceğimiz oyuncular var mı? Disconnectus'u nereden duydunuz?: Oyun içi ve wowprogress

13. Disconnectus’tan beklentinizi yazınız (raid kalitesi, loot vb ne bekliyorsanız) ve eklemek istediğiniz farklı konular varsa ekleyiniz.: İyi progress :)
+0 Quote
#13128094 Mar 14, 2017 at 01:07 PM
Yonetici
92 Posts
Hg.
+0 Quote