Notify Message
Forums
#12896664 Dec 04, 2016 at 01:26 PM
Alkharin
1. Kerem Ozan Han , 23 , İzmir , Öğrenci

2. Your text to link here...

2. http://eu.battle.net/wow/en/character/outland/Kuodred/simple

3. Heroic HFC MHYTIC 3 BOSS KADAR HFC VE MOP GEÇMİŞİM VAR İKİNCİ ÜYELİĞİM BU İLKİNİ SATTIM. ŞUANKİ KARAKTERİM ALLY VE SIKILDIĞIM VE TÜRKLERLE OYNAMAK İSTEDİĞİM İÇİN 870 WARLOCKUMU BIRAKIP TN HORDE GEÇMEK İSTİYORUM.

4. Çok iyi bir ortamı ve muhabbetleri olmasına rağmen, heroic üstü progress olmaması. pug gruplar ile yeterince ilerleme kaydedemeyeceğimi bilmem.

5. log alamıyorum daha önce almadım ama ortalama 250-260k dps fight süresince. burst olarak 410-420 duruma göre yükselir alçalır. taktik bilgim bir çok kişiden fazladır rehberlik olduğum için yabancı dil sorunum yok her türlü anlayıp çeviri yardımcıda olabilirim. raid yönetme tecrübemde fazlası ile var burning legion server'ında 2012-2014 arası raid liderliği yaptım eski battle.net üyeliğimde

6.

6. http://i.hizliresim.com/ZMVPP0.jpg

7. GTX 960 Ekran Kartı , İ5 4.nesil 16 GB RAM . SSD ortalamaüstü bir sistemim var. high ayarlarda akıcı oynuyorum. ping değerlerim genelde 72-90 arası. server doluluğuna göre herkesde olduğu gibi bizdede değişiyor :)

8.evet kullanıyorum discord hayır yok ingilizce bile konuşurum yeterki adam olsun

9. sorun değil ama tabiki çok beklenilmekde her insan gibi benimde moralimi bozar , normal güzel sıralı takımlar ile progress iyi olurdu :)

10. sınav zamanları doğal olarak yokum üniversite mağlum , ailevi yada sağlık iş güç olmadığı sürece , telefondan facebooktan whatsappdan bir olumsuz haber vermediğim sürece her gün raid yapabilirim önemli olan beni engellicek bir iş bir durum olmaması . onun dışında müsaitim sorun yok.

11. yok okuyorum okul bitsede devam ederim bitmesede 2009dan beri oynuyorum zaten bırakıcak olsak çoktan bırakırdık bağımlısı olduk artık

12. yok facebookda wow türkiye grubunda gördüm guild başvuru yapıyorum.

13. sistem ve siteniz olduğuna göre belirli bir hedef ve ekibiniz olmalı , elimden geldiğince bende bu ekipte olmak , progress yapmak ve eğlenmek. kibir ego ve diğer toxic türk oyuncularından arınmış , mantık ve eğlence çerçevesinde güzel bir ekip arıyorum. sizde bu kriterlere uyan bir taramadan geçip insan seçtiğiniz belli. bakalım :)
+0 Quote
#12897851 Dec 05, 2016 at 03:53 AM
Yonetici
94 Posts
Kerem merhaba,

Başvuru için teşekkürler.
Maalesef gear açtığın trait sayısı bu guildin çok gerisinde. Yeterli oyuncumuz var, şu an sadece gear tecrübe vs üst seviyede oyuncular alabiliyoruz. Başvurunu olumlu değerlendiremiyoruz.

İyi oyunlar.

Braull
+0 Quote